reklama

W całej gminie wymienią wodomierze

, Wiadomości, 08.12.2016 09:25, ks
W całej gminie Andrychów rozpoczyna się wymiana wodomierzy na nowe. Teraz już nie trzeba będzie wpuszczać inkasenta do domu, aby odpisał stan licznika wody.
W całej gminie wymienią wodomierze

Andrychowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji rozpoczyna akcję wymiany dotychczasowych wodomierzy na nowe - elektroniczne, które są wyposażone w system radiowy. Dzięki temu pracownik ZWiK nie będzie już musiał odwiedzać domu, aby odpisać stan licznika.

 

Wystarczy, że podjedzie pod posesję – dzięki zainstalowanemu w wodomierzu systemowi radiowemu będzie możliwe zdalne dokonanie odczytu aktualnego stanu licznika.

 

W najbliższych latach w całej gminie Andrychów wymienionych zostanie ok. 6 tys. wodomierzy. W pierwszej kolejności wodomierze wymieniane są w Roczynach.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ca-ro, 09.12.2016 10:50

Komentarz usunięty przez autora.

NIEWIADOMOKTO, 08.12.2016 22:52

pewnie na biednego nie trafiło .po co obniżać ceny jak można zaszaleć. na tym świecie nie ma nic za darmo ,więc i tak za to wszyscy za to zapłacimy. a rafi jest w błędzie że co 5 lat są wymieniane liczniki. może tam gdzie mieszka są podejrzanie niskie rachunki

nomasakra, 08.12.2016 17:52

Zaba.... Mam tą sama sytaucje z kranu płynie korozja a tłumaczenia takie same ze to ze tamto haha

Zaba, 08.12.2016 12:46

Brakuje mi informacji, czy koszt wymiany licznika będzie wliczony do kilku kolejnych rachunków za wodę, jak to miało miejsce u mnie ostatnim razem..? Bardzo proszę o doprecyzowanie. Ja nowego licznika nie zamawiam, nie zamierzam za niego płacić! Koszt wody + ścieków w Andrychowie jest jednym z najwyższych w Polsce - nie tylko w okolicy!!! Nie chodzi mi o to, by woda była za darmo, czy półdarmo, ale w parze z tą ceną powinna iść jakość, prawda? na moje interwencje odnośnie rdzy płynącej rurami, wody, której nie da się pić bez filtrowania, słyszę - oj, bo tam mamy stare rury, a poza tym mieszkają Państwo na końcu przyłącza, pod górkę, i się osady zbierają..! No, suuuuper! A płacę za wodę pitną!!! Może zamiast robić zamieszanie z licznikami, proszę zadbać o jakość swojej infrastruktury?

rafi, 08.12.2016 12:41

Komentarz usunięty przez autora.

kalafior, 08.12.2016 11:41

Płacimy chore stawki od 2012 r. za wodę a zwłaszcza za ścieki bo to jest" widzimisię" Zwik i gminy.Stać ich na takie wymiany itp.a za czyje pieniądze ? I jeszcze bezczelnie chwalą się że w 2017r.podwyżek nie będzie a miała obniżka być po podłączeniu 1110 budynków! Czy wy macie mieszkańców tej gminy za idiotów?

Probyme, 08.12.2016 11:33

a to dlatego płacimy tyle za wodę i ścieki, bo co chwilę nowy z rodziny zatrudniony, co chwilę nowy licznik, nowe szkolenia jakie skarpetki nosić i że paznokcie mają być czyste, wszystko jasne :)

kalafior, 08.12.2016 11:29

Mam na nadzieję że bez dodatkowej opłaty bo ani myślę za tę wymianę płacić.