reklama

Uwaga na przejazdach! Przejedzie nawet 40 pociągów dziennie

, Wiadomości, 21.07.2016 10:27, (red)
Nawet 40 pociągów dziennie będzie kursować po lokalnych torach. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę.
Uwaga na przejazdach! Przejedzie nawet 40 pociągów dziennie

W związku ze Światowymi Dniami Młodzieży od poniedziałku (25 lipca) do niedzieli (31 lipca) na szlaku kolejowym Bielsko-Biała- Kraków oraz Kraków - Zakopane poruszać się będzie około 40 pociągów dziennie, co wiązało się będzie ze wzrostem zagrożenia bezpieczeństwa na wszystkich przejazdach kolejowych znajdujących się na tym szlaku.

 

Większość składów poruszać się będzie poza ogłoszonym rozkładem jazdy pociągów, gdyż będą one przeznaczone do obsługi pielgrzymów w ramach Światowych Dni Młodzieży


- Zwracamy się z apelem do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza przy dojeżdżaniu do  przejazdów kolejowych niestrzeżonych – pokdreślają wadowiccy policjanci.

 

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do poważnych i niejednokrotnie tragicznych w skutkach zdarzeń, w których poszkodowani tracą nie tylko zdrowie, ale i życie.

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy