reklama

Uwaga na pieszych. Dwie osoby ranne

, Wiadomości, 14.11.2012 08:30, (red)
Policja apeluje do kierowców i pieszych: uważajcie, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Tylko we wtorek (13.11) wieczorem dwóch pieszych znalazło się po kołami samochodów.
Uwaga na pieszych. Dwie osoby ranne

Jak się dowiadujemy, do szpitala trafił 59-letni mężczyzna, który został potrącony przez mitsubishi na ulicy Zamkowej w Suchej Beskidzkiej. Okoliczności wypadku na razie nie są dokładnie znane. Pieszy prawdopodobnie nagle wtargnął na jezdnię.Również we wtorkowy wieczór w szpitalu znalazł się 65-letni mieszkaniec Skawicy, który został potrącony przez daewoo tico na drodze w tej miejscowości.Policjanci z komendy powiatowej w Suchej Beskidzkiej ustalają dokładne przyczyny obu wypadków. Przy okazji apelują jeszcze raz do pieszych i kierowców o ostrożność. Po zapadnięciu zmroku widoczność na drodze jest fatalna.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy