reklama

Uwaga na oszusta. Podszywa się pod fundację!

, Wiadomości, 06.10.2015 12:45, (red)
Uwaga mieszkańcy Andrychowa. W okolicach krąży oszust, który podszywa się pod fundację działającą na rzecz niepełnosprawnych dzieci.
Uwaga na oszusta. Podszywa się pod fundację!

Fundacja „Promyczek” z Andrychowa została powiadomiona o osobach podszywających się pod pracowników Fundacji i wyłudzających pieniądze na rzecz dzieci niepełnosprawnych objętych opieką Fundacji.

 

- Pragniemy przestrzec wszystkich ludzi wielkiego serca, aby nie padli ofiarą oszustwa. Apelujemy o ostrożność i ponownie informujemy, że Fundacja „Promyczek” nie prowadzi zbiórek pieniężnych na andrychowskich, wadowickich czy kęckich osiedlach . Każdy, kto zbiera w ten sposób pieniądze, dokonuje oszustwa. W razie kontaktu z oszustem prosimy o powiadomieni policji - informuje Zarząd Fundacji „Promyczek”.

 


 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Acab, 06.10.2015 14:32

Komentarz usunięty przez autora.