reklama

Uwaga! Domy na celowniku włamywaczy

, Wiadomości, 27.05.2014 11:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Krótkie, ale ważne ostrzeżenie dla mieszkańców: złodzieje znowu okradają domy. Ostatnio do kradzieży doszło w Andrychowie, Inwałdzie i Wieprzu.
Uwaga! Domy na celowniku włamywaczy

Z informacji, jakie przekazują nam mieszkańcy wynika, że w ostatnich tygodniach w Andrychowie i okolicach okradziono co najmniej kilka domów. Policja szuka sprawców i potwierdza: tylko w ciągu minionego tygodnia w Andrychowie, Wieprzu i w Inwałdzie odnotowano 5 włamań do domów.

 

Do wszystkich włamań doszło pod nieobecność domowników. Złodzieje najczęściej dostawali się do domów po wyważeniu drzwi balkonowych lub okien. Kradli wszystko co wartościowe w mieszkaniach: pieniądze, biżuterię, narzędzia, elektronikę.

 

Ostatnie włamanie według tego scenariusza miało miejsce w niedzielę (25.05) w Inwałdzie.


Na wszelki wypadek lepiej przypilnować swojego dobytku. W razie zauważenia „obcych” kręcących się wokół naszego domu (lub domu sąsiada) lepiej profilaktycznie wezwać policję (telefon alarmowy 997).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 28.05.2014 05:56

To nie jest cichy sposób lokomocji, ale na pewno daje możliwości ucieczki, zwłaszcza gdy jest się blisko lasu.

Szymon, 27.05.2014 12:58

Dodam że okradają domy przy laskach, jeżdżą crossami.