Uwaga! Będzie remont zaniedbanej drogi koło przedszkoli

, Wiadomości, 24.03.2016 17:40, PG
W drugiej połowie tego roku planowany jest remont ulicy Słowackiego wraz z ulicą Traugutta aż do Krakowskiej w Andrychowie.
Uwaga! Będzie remont zaniedbanej drogi koło przedszkoli

Ulica Słowackiego przechodząca w ulicę Traugutta to połatana, zaniedbana z chodnikami w strasznym stanie droga. Umiejscowione są przy niej dwa przedszkola. Często kierujący na chodnikach zostawiają swoje samochody.Ponadto jest to bardzo popularny skrót wykorzystywany przez kierowców, dlatego ruch tam jest spory.Jak dowiadujemy się od wiceburmistrza Andrychowa Mirosława Wasztyla koszt całego remontu ma wynieść około 1,2 mln zł.


To istotna informacja dla rodziców i wychowawców w przedszkolach. W końcu dzieci będą mogły spokojnie chodzić na spacery.

 

Zobaczcie w jakim stanie jest ta droga.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 25.03.2016 08:36

patrzę na te zaparkowane samochody na deptaku i te panie które się przeciskają pomiędzy płotem a samochodem chama który tam zaparkował i przy okazji wyczyszczą kurtką bok samochodu to świnie nie kierowcy.

kasza, 24.03.2016 23:02

Może remont przeprowadzić w lipcu i w sierpniu :) ? tylko co na to odwiedzający basen?

...komentator..., 24.03.2016 23:02

Bardzo dobra wiadomość. Rzeczywiście te ulice są w opłakanym stanie. Nie dość, że wąskie, to jeszcze nie remontowane chyba od komuny. Nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem burmistrza Żaka, ale z roku na rok systematycznie remontowane są kolejne drogi i chodniki i to się chwali. Wiem, że wygląd miasta to nie jedyna i najważniejsza rzecz, ale komfort i bezpieczeństwo na drogach też są ważne. A tak na marginesie to już nie mogę się doczekać rozpoczęcia remontu ulicy Włókniarzy, bo jej stan również woła o pomstę do nieba.

Betty, 24.03.2016 21:55

Klękajcie narody!!! Oto dzis dzień nastal... szczęśliwy!