reklama

Ukradł metalowe słupki. Teraz wytropili go kryminalni

, Wiadomości, 26.09.2018 14:45, PG
Mężczyzna sprzedał skradziony towar w kilku punktach skupu złomu.
Ukradł metalowe słupki. Teraz wytropili go kryminalni

Jak informuje policja efekcie wielokierunkowych działań wydziału kryminalnego został ustalony sprawca kradzieży, który swoim działaniem spowodował straty na kwotę około 650 złotych.

Do zdarzenia doszło w okresie od 26 sierpnia do 10 września 2018 roku na terenie jednej z posesji w Wadowicach. W miniony poniedziałek (24 września) kryminalni ustalili mężczyznę, który ukradł 12 metalowych słupków ogrodzeniowych oraz inne metalowe elementy.

45-letni wadowiczanin wczoraj usłyszał zarzut kradzieży (art. 278 KK), do którego się przyznał. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. Jak się okazało, 45-latek skradziony towar sprzedał w kilku punktach skupu złomu na terenie powiatu wadowickiego.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy