reklama

Udany pościg za złodziejem samochodowym

, Wiadomości, 31.03.2015 09:15, ks
Sceny niczym z filmu akcji na ulicach.
Udany pościg za złodziejem samochodowym

W poniedziałek, 30 marca, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy zatrzymali 20 – letniego mieszkańca Gminy Kęty podejrzanego o kradzież samochodu. Sprawca trafił do policyjnych aresztów, natomiast auto  do właścicielki.


Do kradzieży doszło w Kętach na ulicy Klasztornej. Na jednym z parkingów mieszkanka Witkowic pozostawiła swojego fiata CC, a kiedy wróciła około godziny 15.00 auta już nie było.

 

- Informacja na temat kradzieży oraz dane pojazdu natychmiast trafiły do wszystkich patroli na terenie powiatu oraz innych jednostek Policji. Po kilkunastu minutach okazało się, że patrol oświęcimskiej drogówki pilnujący bezpieczeństwa w ruchu drogowym na trasie Oświęcim – Kęty zauważył, że z jednej z bocznych uliczek w Nowej Wsi  wyjeżdża fiat cc pasujący do opisu kradzionego pojazdu, a kierowca na widok radiowozu znacznie przyspieszył. W związku z tym policjanci dając sygnały do zatrzymania się zaczęli ścigać fiata i po kilku minutach kierowca 20 – letni mieszkaniec Gminy Kęty był już w rękach policjantów - informuje nas rzecznik KPP Oświęcim  Małgorzata Jurecka.

 

Podejrzany o kradzież  20 – latek trafił do policyjnych aresztów, natomiast samochód został zwrócony właścicielce.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy