reklama

Tak służby ćwiczą, jak walczyć z terroryzmem [FOTO]

, Wiadomości, 21.06.2017 12:30, a
W środę odbywają się wielkie manewry służb ratowniczych.
Tak służby ćwiczą, jak walczyć z terroryzmem [FOTO]

Wielkie manewry odbywają się do godzin popołudniowych na dworcu kolejowym w Spytkowicach. Scenariusz zakłada symulację akcji w związku z wyciekiem niebezpiecznej substancji z cysterny kolejowej w wyniku działania grupy demonstrantów powiązanej z grupą terrorystyczną.

Zobaczcie jak to wyglądało:

 

 

 

 

W akcji zangażowanych jest ponad 200 policjantów i strażaków oraz przedstawicieli innych służb z powiatu wadowickiego.

 

 

 

 

Podobne ćwiczenia odbędą się dzisiaj także w miejscowości Zembrzyce (powiat suski).  Utrudnienia na drodze krajowej nr 28 potrwają w godz. 17:00 – 20:00.

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor327, 21.06.2017 17:53

biedny człowieczku pochwal się co ci tam jeszcze powiedzieli w tym tvn-e ? . oni tam fajne tematy mają - ostatnio pokazywali o jakich rodzinach marzy lewactwo ...dwóch facetów adoptujących dziecko... . pedały od rana do wieczora pili ze sobą kakao ...wypili pewnie ze 20 kubków... . też lubisz kakao ?

asquit, 21.06.2017 15:53

kto te ćwiczenia wymyślił żeby znowu straszyć obywateli -mariusz czy antoni był pomysłodawcą?