Szef powiatowej policji odwołany

, Wiadomości, 15.12.2016 14:35, (red)
Szef powiatowej policji w Wadowicach został odwołany ze stanowiska.
Szef powiatowej policji odwołany

Jak się dowiadujemy, mł. insp. Piotr Dziekanowski nie jest już komedantem powiatowym policji w Wadowicach. Został przeniesiony Suchej Beskidzkiej, gdzie będzie zastępcą komendanta powiatowego (tam niedawno zwolniło się to stanowisko).

 

Na razie nie wiadomo, kto będzie nowym komendantem w Wadowicach.

 

Policja nie informuje również, co jest powodem zmian kadrowych w Wadowicach. Za kulisami komentuje się, związek z całą sprawą może mieć poniedziałkowe zamieszanie w wadowickim magistracie i fakt, że policjanci wyprowadzili w kajdankach z urzędu prawicową blogerkę, która wcześniej spoliczkowała burmistrza Wadowic. Na zachowanie wadowickiej policji skarżył się w tym tygodniu z trybuny sejmowej wadowicki poseł Józef Brynkus.

 

Piotr Dziekanowski był komendantem w Wadowicach od jesieni 2014r, a więc objął to stanowisko jeszcze przed nastaniem rządu PiS. Poniedziałkowa sytuacja mogła być tylko pretekstem do odwołania go ze stanowiska.

 

Na razie jednak nikt z policji nie chce mówić o oficjalnych powodach tych roszad. 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor12, 15.12.2016 19:23

żeby tylko oddał latarkę którą mu w Wieprzu kupili ...

stan, 15.12.2016 18:58

PiS zatrzyma dopiero krach gospodarczy, który przyjdzie tym szybciej im szybciej rozwalą wszystkie instytucje życia społecznego. Jak armia Misiewiczów rozpełznie się po całym kraju, to ich niekompetencja, służalczość i pazerność wywoła głęboką, powszechnie odczuwalną zapaść w gospodarce, boleśnie odczuwalną.w kieszeniach ludzi. A wtedy nie pomoże żadne kropidło, inwigilacja, opluwanie oponentów, bojówki terytorialne i wszechobecna propaganda sukcesu. Lud ich obali jak Ceausescu w Rumunii.