reklama

Szczepionek pod dostatkiem. Weekendowe akcje w Andrychowie

, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.08.2021 14:25,
Kto się jeszcze nie zaszczepił przeciwko covid-19, a jest zainteresowany, w weekend może to zrobić bez wcześniejszej rejestracji w aż trzech miejscach w Andrychowie.
Szczepionek pod dostatkiem. Weekendowe akcje w Andrychowie

Z danych Ministerstwa Zdrowia wiadomo, że do tej pory w gminie Andrychów pierwszą dawkę szczepionki zostało zaszczepionych 19880 osób, a osób w pełni zaszczepionych jest 18868.

Szczepienia w punkcie szczepień w MDK

Punkt Szczepień Powszechnych w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie ul. Szewska 7 informuje, że w sobotę (21.08), będzie możliwość zaszczepienia się bez konieczności wcześniejszej rejestracji preparatem firmy Pfizer (pierwsza i druga dawka) i Johnson&Johnson (jedną dawka).

Pacjenci szczepieni pierwsza dawką w innym punkcie, również mogą zgłosić się do Punktu na ul. Szewskiej bez wcześniejszej rejestracji na podanie drugiej dawki (od szczepienia musi minąć minimum 21 dni), nawet jeśli termin jest już wyznaczony w innym miejscu.

Punkt będzie pracował w godzinach:
- Sobota 9:00 - 16.00

Od godziny 10:00 - 11:30 będzie możliwość zaszczepienia dzieci w wieku od 12 do 15 lat, których kwalifikować do sczepienia będzie lekarz.

Szczepienia w „Venie”

W sobotę (21.08) w godz. 8:00 - 10:30 szczepienia będą wykonywane również w przychodni "Vena" w Andrychowie przy ulicy ul. Starowiejskiej17a. Do dyspozycji jest szczepionka Pfaizer. Można się zaszczepić bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

- Szczepimy również pacjentów, którzy pierwszą dawką szczepili się w innym punkcie - informują pracownicy przychodni.

Mobilny punkt szczepień na Dniach Andrychowa

W niedzielę, 22 sierpnia, podczas Dni Andrychowa, będzie możliwość zaszczepienia się w mobilnym punkcie szczepień przeciw COVID-19, który usytuowany będzie na parkingu przed kościołem Św. Macieja w Andrychowie (od strony ul. Rynek).

Punkt będzie działał w godzinach od 9.00 do 16.00.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy