Świadectwa rozdane! [FOTO]

, Wiadomości, 29.04.2017 10:40, DK
W piątek (28.04) w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyła się uroczystość rozdania świadectw absolwentom Liceum.
Świadectwa rozdane! [FOTO]

 

Świadectwa rozdane !
W Piątek (28.04) w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie odbyła się
Uroczystość rozdania świadectw absolwentom Liceum. 
Wybitnym, byłym już uczniom klas III nagrody oraz dyplomy rozdawał dyrektor Paweł Mrzygłód oraz wicedyrektor Anna Lulek.
W uroczystości brał udział m.in. Burmistrz Tomasz Żak oraz Proboszcz parafii św. Macieja Ks. Dziekan prałat Stanisław Czernik.
Oraz przedstawiciele rady rodziców a także kadra pedagogiczna
Żegnając się symbolicznie ze swoimi podopiecznymi, dyrektor szkoły, Paweł Mrzygłów, podkreślił ich ogromny wkład w stale rosnącą renomę, jaką cieszy się placówka. Wymienił osiągnięte wyniki w olimpiadach i konkursach, przypomniał wygrane mecze czy turnieje siatkarzy z LO którzy będą brali udział w rozgrywkach na szczeblu ogólnopolskim.
Szkołę tworzą ludzie – to hasło z całą mocą oddaje kolokwialnie mówiąc „klimat” liceum im.Marii Skłodowskiej-Curie. 
Wszak ogrom sukcesów uczniów placówki, nie jest tylko zasługą ich samych, ale także świetnej kadry pedagogicznej oraz rodziców, co na końcu swojego przemówienia zaznaczył dyrektor.
Zapraszamy do fotogalerii 

Wybitnym uczniom klas III nagrody oraz dyplomy rozdawał dyrektor Paweł Mrzygłód oraz wicedyrektor Anna Lulek.

W uroczystości brał udział m.in. burmistrz Tomasz Żak oraz Proboszcz parafii św. Macieja Ks. Dziekan prałat Stanisław Czernik oraz przedstawiciele rady rodziców a także kadra pedagogiczna

 

Żegnając się symbolicznie ze swoimi podopiecznymi, dyrektor szkoły, Paweł Mrzygłów, podkreślił ich ogromny wkład w stale rosnącą renomę, jaką cieszy się placówka. Wymienił osiągnięte wyniki w olimpiadach i konkursach, przypomniał wygrane mecze czy turnieje siatkarzy z LO, którzy będą brali udział w rozgrywkach na szczeblu ogólnopolskim.

 

Szkołę tworzą ludzie – to hasło z całą mocą oddaje kolokwialnie mówiąc „klimat” liceum im.Marii Skłodowskiej-Curie.  Wszak ogrom sukcesów uczniów placówki, nie jest tylko zasługą ich samych, ale także świetnej kadry pedagogicznej oraz rodziców, co na końcu swojego przemówienia zaznaczył dyrektor.

 

Zapraszamy do fotogalerii 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

fred11, 29.04.2017 19:07

leczenie pijawkami już w Andrychowie ... fajnie !!! do tej pory wszystkie pijawki pochodziły spod Łodzi i z Brzeszcz....doją mieszkańców aż lecą iskry....