Stara kotłownia zniknie z powierzchni ziemi

, Wiadomości, 13.11.2017 16:00, red

Stara kotłownia w końcu przestanie straszyć. O ile znajdzie się firma zainteresowana jej wyburzeniem...


Stara kotłownia zniknie z powierzchni ziemi

Kotłownia na rogu ulic Metalowców i Starowiejskiej miała być wyburzona w 2015 roku, ale pojawił się problem z nadajnikiem telekomunikacyjnym, który znajdował się na dachu budynku. Ostatecznie sprawa została załatwiona, a w poniedziałek (13.11) władze Andrychowa ogłosiły przetarg mający wyłonić firmę, który wyburzy kotłownię.

Termin zakończenia rozbiórki: 28 czerwca 2018 roku.

Na razie przetarg został ogłoszony. Nie wiadomo, że w ogóle znajdzie się firma zainteresowana wykonaniem tych prac. Ostatnio władze Andrychowa, ale też innych gmin mają spory problem ze znalezieniem firm do przetargów. Często do przetargów nie przystępuje nikt, albo są chętni, ale proponują zbyt wysokie ceny.

To skutki zmieniającej się sytuacji na rynku usług budowlanych, rosnących cen i braku pracowników. Jeszcze kilka lat temu firmy walczyły o każde niemal zamówienie. Teraz już tak nie jest.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy