reklama

Sprawcy pobicia na Cichej już w rękach policji

, Wiadomości, 20.12.2011 10:00, (NAT)
Na gorącym uczynku w ręce policjantów wpadło trzech opryszków, którzy w centrum Wadowic napadło na dwóch mieszkańców miasta.
Sprawcy pobicia na Cichej już w rękach policji

Jak informuje KPP w Wadowicach, do zdarzenia doszło ww nocy z soboty na niedzielę (17/18.12) na ulicy Cichej w Wadowicach.

 

Trzech mężczyzn zaczepiło wówczas dwóch przechodniów. - Następnie  poprzez przewrócenie pokrzywdzonych na ziemię, zadawaniu uderzeń pięściami i kopaniu po całym ciele dokonali ich pobicia. Pokrzywdzeni doznali powierzchownych ran, ogólnych obrażeń potłuczenia i zadrapań – relacjonuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik prasowy KPP w Wadowicach.

 

Dzięki szybkiej interwencji, policjantom ogniwa patrolowo-interwencyjnego udało się ująć sprawców na gorącym uczynku. Jak się okazało, zatrzymani to mieszkańcy gminy Skawina w wieku od 20-21 lat.

 

Sprawcy nigdzie nie pracują, nie byli uprzednio karani. Mężczyźni przyznali się do winy i dobrowolnie poddali karze. Przedstawiono zarzuty z art. 158 § 1 KK  za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.



Źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy