reklama

Seniorzy rozpoczynają.... nowy rok akademicki

Wiadomości, 01.10.2015 08:45, ks
Zgłosiły się aż 183 osoby.
Seniorzy rozpoczynają.... nowy rok akademicki

W Domu Kultury w Kętach miało miejsce spotkanie organizacyjne słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach. W piątek 9 października po raz piąty już oficjalnie rozpocznie się rok akademicki UTW.

 

Swój udział w zajęciach UTW w tym roku zgłosiły 183 osoby, z czego 36 osób będzie w nich uczestniczyć po raz pierwszy. W trakcie zebrania wybrana została Rada UTW na rok akademicki 2015/2016.

 

Jej przewodniczącym został Marian Dudek, zastępcą przewodniczącego Małgorzata Barabasz, sekretarzem Stanisława Mendakiewicz, kronikarzem Kazimiera Szłapa. Ponadto w skład Rady weszli: Albina Pawlusiak, Anna Gacek, Jolanta Mróz i Maksymilian Zużałek. Starostami wybrano ponownie Stanisławę Oskiero i Jerzego Kolasę.

 

 

źródło: DK

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy