reklama

Są chętni na rozbudowę szkoły w Sułkowicach

, Wiadomości, 06.11.2017 13:40, red
W końcu znalazły się firmy, które są zainteresowane wykonaniem rozbudowy szkoły.
Są chętni na rozbudowę szkoły w Sułkowicach
Szkoła w Sułkowicach - Bolęcinie miała być rozbudowywana w tym roku. Oprócz remontu dachu, podniesienia górnej kondygnacji, na poddaszu zaplanowano wykonanie obserwatorium astronomicznego. W kasie gminy są pieniądze na ten cel. Na wiosnę pojawił się jednak problem – nikt nie przystąpił do przetargu. Nie było chętnych firm. Tymczasem zakres prac jest spory, prace mogą być przeprowadzane tylko w wakacje.


Dlatego władze gminy zdecydowały o przeniesieniu inwestycji na wakacje przyszłego roku. Jednocześnie ogłoszono przetarg, mający wyłonić wykonawcę. Są dobre wiadomości. Tym razem zgłosiły się dwie firmy. Jedna zaproponowała 2,3 mln zł, a druga 3 mln zł. Gmina ma zabezpieczone na ten cel 2,5 mln zł.

Są więc szanse, że tym razem wykonawca zostanie wybrany. Zdecyduje o tym komisja przetargowa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy