reklama

Rozpoczęło się wielkie czyszczenie stawu w Parku Miejskim [FOTO]

, Wiadomości, 16.11.2016 11:30, (red)
Staw w Parku Miejskim w Andrychowie ostatnio stawał się powoli antywizytówką tej części miasta. Był bardzo zamulony, co było widać i... czuć.
Rozpoczęło się wielkie czyszczenie stawu w Parku Miejskim [FOTO]

 

Władze miasta zdecydowały o uporządkowaniu stawu. W środę (16.11) pracownicy Zakładu Gospodarki Komunalnej rozpoczęli spuszanie wody ze stawu. Trwa także wyławianie ryb, które przewiezione zostaną na inne stawy.

 

Niektóre mają nawet kilkanaście kilogramów! Akcji towarzyszy duże zainteresownaie ze strony miłośników wędkarstwa. Wszyscy przyszli zobaczyć, co tak naprawdę kryje się w stawie.

 

Prawdopodobnie w najbliższych dniach z dna stawu wybrane zostaną śmieci i cały szlam. Może tego być nawet 500 kubików! 

 

Zobaczcie zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

fasolio, 18.11.2016 12:59

dziwnym trafem brak zdjęć tych ogromnych kolorowych ryb i białego potwora chlebowego, czyżby miał być w karpiku w Graboszycach nową atrakcja dla ich klientów/gości z wędkami i haczykami... oj byłaby to atrakcja.

maria, 18.11.2016 09:40

niech zabiorą wszystko ale staw będzie czysty z tymi kaczkami to Pietras przegiął.

fasolio, 17.11.2016 08:02

Ciekawy jestem ile z tych ryb wróci do stawu, a o ile wzbogaci się Karpik w Graboszycach?...