reklama

Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Szef andrychowskich strażaków

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 21.01.2018 12:00, DK
Naszym gościem jest mł. bryg. Antoni Hutniczak, chyba najbardziej znany andrychowski strażak. Wkrótce przechodzi na emeryturę.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Szef andrychowskich strażaków
Antoni Hutniczak, po 33 latach służby w mundurze, w tym po blisko 12 latach na stanowisku dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie z końcem stycznia przechodzi na emeryturę.

Jak zapamięta lata w mundurze, jakie odnosił największe sukcesy i porażki oraz co planuje robić po służbie? Zobaczcie rozmowę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

starymoher, 21.01.2018 23:22

Przepraszam za pomyłkę,chodzi oczywiście o śp. Jana Pochopienia.

starymoher, 21.01.2018 17:56

Ten wywiad to takie ble ble ble.Pan dowódca mówił o celach które spełnił albo i nie,ale jakie to były cele to już nie wiemy.Ale mniejsza oto.Trochę znam historie powstania JRG Andrychów,nawet przez moment byłem w kręgach decyzyjnych czy była ZSP AZPB zostanie czy nie.Dziwie się że poprzednie i obecne władze JRG nie postawiły pomnika śp.Jaśkowi Pochłopieniowi.Gdyby nie jego upór i ,,koneksje" to by jej nie było.I szkoda że Pan Hutniczak o tym nie wspomniał.Oczywiście Panu dowódcy wiele dobrego po przejściu w stan spoczynku. PS.@xpek-yebnij że się czymś w łeb!

xpek, 21.01.2018 14:00

taka jest dziś Polska pod rządami PiSu,warto zobaczcyć te filmy: https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/superwizjer-tvn-z-kamera-w-srodowisku-polskich-neonazistow,807953.html