reklama
reklama

Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Poseł Józef Brynkus

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 24.09.2017 12:00, PG
Dziś przepytujemy Józef Brynkusa, posła z ruchu Kukiz'15. Kiedyś nie potrafił wygrać wyborów na wójta gminy Wieprz, ale w 2015r. dość niespodziewanie dostał się do Sejmu na fali poparcia dla ruchu Kukiz'15. Od tej pory jest jednym z najbardziej medialnych, ale i kontrowersyjnych posłów w regionie.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Poseł Józef Brynkus

W rozmowie m.in. o reformie szkolnictwa wyższego - czy tzw. konstytucja dla nauki ministra Gowina jest korzystna z punktu widzenia nauczyciela akademickiego? A ponadto o likwidacji oddziałów w wadowickim szpitalu i dyżurów w Andrychowie i otwarciu Zapory Świnnej Porębie.

Czy Józef Brynkus wróciłby do PiS-u? Czy zamierza kandydować na burmistrza Wadowic? - bo jak twierdzi "obecny burmistrz czyni zło swoją działalnością". Odpowiedzi na te pytania w rozmowie. Zobaczcie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Stanislawa_2801, 03.10.2017 15:40

PlaTWusy pod koniec dali popalić, szkoda się rozpisywać!!!, ale pisuary przeszły samych siebie. Polska płonie złymi emocjami jak Rzym za czasów Nerona - czym to kiedyś sie skończy - oby nie zdołali nas wyprowadzić UE, bo w tym momencie już nie istniejemy - no chyba że Antoni 1000 dronów i ludkami leśnymi nas obroni.

asquit, 25.09.2017 12:16

straszny z niego filozof

Maksymilian, 24.09.2017 15:26

Nie przystoi lekceważyć posła który nie reprezentuje partii rządzącej i jego wyborców. A co wy PlaTWusy zrobiliście przez ostatnie dwa lata?Nie pytam co "załatwiliście". Widać że uczciwa praca was nie dotyczy.

abcabc, 24.09.2017 13:51

co on niby dobrego załatwił dla mieszkańców regionu?

tomekx, 24.09.2017 12:19

Gdzie to z takimi populistami rozmawiacie