reklama
reklama

Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Ola Dutka

Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 29.10.2017 12:00, PG
Dzisiaj naszym gościem jest piękna Ola Dutka z Andrychowa, która podbija światowe wybiegi mody.
Rozmowy przy kawie z mamNewsa.pl. Ola Dutka
Ola Dutka swoją międzynarodową karierę zaczęła ponad rok temu i zdążyła już otworzyć profesjonalne pokazy mody w Paryżu czy Mediolanie m.in. pokaz Valentino Haute Couture Spring 2017. Wzięła również udział w ekskluzywnym pokazie Dolce&Gabbana, Alberta Feretti czy Giorgio Armani. Ostatnio jest twarzą nowej kolekcji sieci sklepów ZARA.

Aleksandra ma 17 lat, pochodzi z Andrychowa i związana jest z Agencją New Age Models. Co ciekawe Ola jeszcze do niedawna była w kadrze narodowej polskich siatkarek.

Co zrobić by zostać modelką? Co takiego ma w sobie Dubaj? Jak wyglądają pokazy mody "od zaplecza" ? Chcecie się dowiedzieć więcej o tej niesamowitej dziewczynie? Zobaczcie rozmowę i poznajcie historię Oli Dutki z Andrychowa.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 04.11.2017 06:50

Pozdrawiam piekna Aleksandro. A Pani z adidasem pkt 60 dyrektywy 2007/65/WE bedzie problem za brak informacji o lokowaniu produktu

demokracja, 30.10.2017 15:30

To się nazywa KRYPTOREKLAMA - wygląda na to, że MN "podpisało" umowę z firmą Adidas. Jeśli nie to trochę mało "profesjonalne" jest ze strony Pani "redaktor".

Mieszkaniec2, 30.10.2017 13:21

No właśnie w końcu ktoś zauważył , Pani redaktor jest szumnie mówiąc osobą publiczną powinna wyglądać stosowanie a nie jak ,,młodzież,, z pod bloku .... tak samo powinna się płynie i składanie wypowiadać . Ma reprezentować godnie male bo male ale miasto .

fasolio, 30.10.2017 09:27

kto ubiera panią redaktor ? "Adidas"...