reklama

Rowerzysta z promilami i narkotykami

, Wiadomości, 29.09.2015 15:00, ks
Podwójna wpadka pewnego rowerzysty.
Rowerzysta z promilami i narkotykami

 

Na ul. M.B. Fatimskiej w Wadowicach policjanci zatrzymali 28-letniego rowerzystę, mieszkańca tego miasta. Jak się okazało, posiadał przy sobie zakazaną w Polsce marihuanę.

 

To jeszcze nie wszystko.

 

- Podczas kontroli policjanci  stwierdzili, iż z ust kierującego wyczuwalna jest wyraźna woń alkoholu. W związku z czym kierujący został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 1,4  promila alkoholu – informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik wadowckiej policji.

 

Teraz 28-latek odpowie za przestępstwo z art. 62 ust 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r.  „O przeciwdziałaniu narkomanii” oraz za wykroczenie kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy