reklama

Rejestrują osoby wchodzące do urzędu

, Wiadomości, 21.07.2016 12:54, (red)
To pierwszy tego typu przypadek w regionie. Lokalne władze wprowadzają ewidencję osób wchodzących do Urzędu Gminy.
Rejestrują osoby wchodzące do urzędu

 

Od 20 lipca do 1 sierpnia w całym kraju obowiązuje I stopień alarmowy ALFA w związku z podejrzeniem zdarzenia terrorystyczneg oraz II stopień alarmowy CRP Bravo - w związku z groźbą ataku na państwowe systemy teleinformatyczne. To obostrzenia wprowadziły władze kraju w związku ze Światowymi Dniami Młodzieży.

 

Niektórze urzędy już wprowadzają ograniczenia związane z wprowadzeniem alarmów. W Brzeźnicy wójt Bogusław Antos zdecydował już, że na terenie Urzędu Gminy Brzeźnica została wprowadzona między innymi procedura polegająca na rejestracji osób wchodzących do budynku.

 

Z związku obchodami Światowych Dni Młodzieży Wojewoda Małopolski wydał natomiast czasowy zakaz noszenia, przemieszczania i używania wyrobów pirotechnicznych. Zakaz obowiązuje od 25 lipca do 1 sierpnia na terenie Krakowa i gminy Wieliczka.

 

 

 

 

źródło: UG Brzeźnica

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 21.07.2016 19:21

jak był poprzedni rząd to Polska była bezpiecznym neutralnym krajem,a tak się kończy wymachiwanie szabelką przez nieodpowiedzialnych pisiorów