Prokuratura bada sprawę tajemniczej śmierci mężczyzny

, Wiadomości, 03.03.2016 12:10, (red)
Nadal nie udało się ustalić tożsamości młodego mężczyzny, którego ciało znaleziono kilka dni temu w Wiśle.
Prokuratura bada sprawę tajemniczej śmierci mężczyzny

Ciało mężczyzny w wieku ok. 20 lat znaleziono 23 lutego w Wiśle w Łączanach. Zwłoki ujawniono niejako przypadkowo podczas zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań geodety, który wpadł do Skawy i utonął (ciało geodety znaleziono tego samego dnia w Skawie w Woźnikach).

 

Prokuratura prowadzi od tej pory dwa śledztwa – w sprawie śmierci geodety oraz mężczyzny o nieustalonej tożsamości znalezionego w Wiśle w Łączanach.

 

Do tej pory nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny. Taka osoba nie figuruje też w policyjnej bazie zaginionych. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok. Mężczyzna zmarł prawdopodobnie kilka dni wcześniej. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci.

 

 

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy