reklama

Pożar w Inwałdzie

, Wiadomości, 19.01.2015 14:14, JG
W poniedziałkowe popołudnie doszło do pożaru w domu jednorodzinnego w Inwałdzie.
Pożar w Inwałdzie

Jak się dowiadujemy, do pożaru doszło w kotłowni domu jednorodzinnego na os. Korcza w Inwałdzie. Dokładne przyczyny pożaru nie są na razie znane. W pomieszczeniu było bardzo duże zadymienie. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, którym udzielana została pomoc medyczna.

 

Tego typu pożary w okresie jesienno-zimowym są dosyć częste. Strażacy  przypominają, że przed sezonem grzewczym konieczna jest wizyta kominiarza, który powinien porządnie sprawdzić instalację kominową i wentylacyjną. To dlatego, że często dochodzi do pożaru sadzy w kominie.
 

Należy także utrzymywać porządek w kotłowni, wokół pieca. Czasami mała iskra wystarczy, a może dojść do groźnego pożaru. I oczywiście, trzeba uważać żeby nie przegrzać pieca.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: konta[email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy