reklama

Poszukiwany motocyklista, który spowodował kolizję

, Wiadomości, 19.05.2014 13:30, (red)
Obywatelska akcja w Andrychowie i w okolicach. Poszukiwany jest motocyklista, który spowodował groźną kolizję.
Poszukiwany motocyklista, który spowodował kolizję

Do zdarzenia doszło 9 maja ok. 19:35 w Sułkowicach k. Andrychowa na ulicy Beskidzkiej.

- Nieznany kierujący motocyklem najechał na tył motoroweru, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia –
informuje rzecznik wadowickiej policji Elżbieta Goleniowska-Warchał.

- Spadłem ze skutera, a sprawca wypadku zamiast się zatrzymać, ostro ruszył przed siebie i uciekł - potwierdza nam mężczyzna poszkodowany w tym wypadku.


Motocyklista, sprawca wypadku, jest poszukiwany. Nie tylko przez policję, ale też przez samego poszkodowanego – kierowcę motoroweru. W Andrychowie i w okolicach rozwieszono plakaty z informacjami o poszukiwaniach. Jest na nich zdjęcie z kamer. Wyznaczono nawet nagrodę za wskazanie sprawcy.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

makaze, 20.05.2014 22:50

Musiałem 2 razy pisać do redakcji żeby pojawiło się tu to \"ogłoszenie\". Ale ważniejszy był kibel ma rowerze w Inwałdzie od poważnych spraw... Nawet takich w których trudno znaleźć sprawcę...

CrAzY-pl, 19.05.2014 14:34

Bez numerów to raczej nie znajdą gościa a jak znajdą to wystarczy, że się nie przyzna i sprawa jedynie przez sąd można załatwić. Motor już pewnie naprawiony, że śladu po kolizji nie będzie. Nie mam motocykla.

kaczor, 19.05.2014 11:21

ludzie zaczynają brać sprawy w swoje ręce.....