reklama

Poszukiwania zaginionego. Ostatnio był na rybach

, Wiadomości, 28.11.2012 11:30, (red)
Helikopter z kamerą termowizyjną i psy tropiące zaangażowano do poszukiwań zaginionego na początku listopada mieszkańca Brodów k. Kalwarii. Sprawa jest tajemnicza, ostatnio mężczyzna był na rybach w Grodzisku.
Poszukiwania zaginionego. Ostatnio był na rybach

31-letni Andrzej Karelus,  mieszkaniec miejscowości Brody (powiat wadowicki), ostatnio widziany był 3 listopada br. (sobota) około godziny 14.00 zaginął podczas wędkowania na stawach w Grodzisku i od tej pory jego losy nie są znane.

 

Policjanci zaangażowali w jego poszukiwania wiele sił.

 

- W trakcie prowadzonych poszukiwań z pomocą strażaków kilkakrotnie zostały sprawdzone okolice, w których w dniu zaginięcia był widziany Andrzej Karelus. Poszukiwania prowadzono przy użyciu psów tropiących. Dwukrotnie w poszukiwaniach wykorzystano helikopter z kamerą termowizyjną, ponadto typowane akweny /stawy/ zostały sprawdzone przez płetwonurków. Niestety do tej pory nie natrafiliśmy na żaden ślad zaginionego - informuje rzecznik KPP Oświęcim Małgorzata Jurecka.

 

Poniżej komunikat policji w tej sprawie:

 

Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu oraz Komisariat Policji w Zatorze poszukują zaginionego:


Rysopis  zaginionego:
- wzrost ok. 170 cm,
- waga ok. 70 kg
- średnia budowa ciała,
- włosy ciemne  
- twarz pociągła,
- oczy niebieskie
- widoczne braki w uzębieniu
- na twarzy w okolicy prawego oka założony opatrunek po urazie

Ubiór:
Był ubrany w kurtkę polarową  koloru czerwonego z napisem „Polska” na plecach , granatowe spodnie typu jeans,  czarne buty.

 

Policjanci i strażacy poszukują zaginionego jednakże zwracamy się również  z prośbą  do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Andrzeja Karelusa  lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat  miejsca jego pobytu, o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Zatorze pod numer 33 84 10 997 lub też  na numer alarmowy najbliższej jednostki Policji 997, 112.

 

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy