reklama

Policyjna kumulacja na stadionie [FOTO]

, Wiadomości, 27.05.2015 10:45, ks
W środę policjanci z kilku powiatów przeprowadzili na stadionie w Andrychowie ćwiczenia.
Policyjna kumulacja na stadionie [FOTO]

 

Ćwiczenia przeprowadzono z udziałem policjantów z Komend Powiatowych Policji w Wadowicach, Suchej Beskidzkiej i Oświęcimia. W akcji uczestniczyło kilkudziesięciu policjantów z tzw. nieetatowych pododziałów.

 

Takie pododdziały zabezpieczają np. mecze podwyższonego ryzyka. Policjanci ćwiczyli na wypadek agresji ze strony stadionowych chuliganów.

 

- Policjanci doskonalą swoje umiejętności w zakresie tworzenia szyków zabezpieczających i wypierających, które są stosowane podczas działań pododdziałów zwartych podczas zbiorowych zakłóceń ładu i porządku publicznego m.in. w związku z odbywającymi się meczami piłki nożnej - informuje nas Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy