Policjanci zatrzymali złodzieja damskich torebek

, Wiadomości, 08.03.2017 13:30, a
Do zdarzenia doszło w jednej z kęckich restauracji.
Policjanci zatrzymali złodzieja damskich torebek

Policjanci z Komisariatu Policji  w Kętach zatrzymali 22 – letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który okradł dwie kobiety. Funkcjonariusze  nie dali złodziejowi szans i już po dwóch godzinach zwrócili paniom odzyskane torebki.

 

Do zdarzenia doszło w jednej z kęckich restauracji, gdzie dwie mieszkanki Kęt spotkały się na „kawie”. W pewnej chwili przechodzący obok stolika mężczyzna skradł im torebki, a następnie wybiegł z restauracji.

 

Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy ustalili szczegóły kradzieży oraz rysopis sprawcy, a następnie wszczęli jego poszukiwania. Już po kilkudziesięciu minutach jeden z patroli, penetrując ulice  zauważył mężczyznę pasującego do opisu. Jak się okazało był to 22 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania i miał przy sobie obie torebki. Złodziej trafił do kęckiego komisariatu Policji, natomiast torebki wraz z zawartością wróciły do pań.

 

Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 09.03.2017 10:12

proszę nie piszcie grozi 5 czy 10 lat który z tych chamów sieci 5 lat.