reklama

Policjanci powoli wyłapują złodziei

, Wiadomości, 29.12.2011 15:40, (red)
W listopadzie w powiecie suskim doszło do kilku spektakularnych kradzieży i włamań. Policjanci powoli zaczynają wyłapywać sprawców.
Policjanci powoli wyłapują złodziei

Koniec roku dla suskich policjantów okazał się bardzo owocny. W ostatnim tygodniu starego roku policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej dokonali zatrzymania 5 sprawców kradzieży opon do samochodów ciężarowych, do której doszło w listopadzie br.

 

Przypomnijmy, w okresie od 12 do 18.11.2011r. złodzieje pod nieobecność właścicieli – mieszkańców Grzechyni, z terenu ich posesji dokonali kradzieży 20 sztuk opon do samochodów ciężarowych.

 

Właściciele wycenili straty na kwotę 33600zł. Żmudne działania policjantów doprowadziły do ustalenia sprawców, którzy są mieszkańcami powiatu suskiego, w wieku od 19 do 32 lat. Część skradzionych opon odzyskano. Postępowanie w tej sprawie nadal trwa, niewykluczone są dalsze zatrzymania.

 

info: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy