reklama

Policja podsumowała: to były spokojne święta

, Wiadomości, 27.12.2016 09:25, (red)
Policjanci podsumowali święta na drogach powiatu wadowickiego.
Policja podsumowała: to były spokojne święta

 

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2016” rozpoczęła się w piątek 23 grudnia. Najwięcej funkcjonariuszy Ruchu Drogowego było m.in. na trasach krajowych, wyjazdowych i wjazdowych do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Andrychowa.

 

- Tegoroczne święta przebiegły wyjątkowo spokojnie. Bilans  świątecznego weekendu na naszych drogach to 11 kolizji drogowych. Policjanci zatrzymali 2 nietrzeźwych kierowców. Jeden z uczestników kolizji był w stanie nietrzeźwym - informuje Elżbieta Goleniowska-Warchał, rzecznik KPP Wadowice.

 

Podczas wzmożonych kontroli Policjanci zwracali szczególną uwagę na prędkość, wyprzedzanie, brawurę kierowców oraz ich trzeźwość. Sprawdzali też stan techniczny pojazdów i m.in. to czy dzieci są przewożone w fotelikach, a kierowcy i pozostali pasażerowie mają zapięte pasy.

 

 

 

źródło: policja

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy