reklama

Pogrom na parkowych alejkach. Ktoś tu sprząta?

, Wiadomości, 05.10.2015 17:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Wygląd alejek w parku Miejskim w Andrychowie to jeden wielki skandal – mówią mieszkańcy Andrychowa, spacerujący w ostatnich dniach w tym miejscu.
Pogrom na parkowych alejkach. Ktoś tu sprząta?

 

Chodniki zostały ostatnio „zbombardowane” przez kaczki i inne ptactwo. Służby miejskiej na razie nie interweniują.

 

- Mieszkańcy między sobą komentują, że spacery w tym miejscu zamieniają się w przysłowiowy poligon saperski....A wystarczyłaby odrobina wody raz w tygodniu i odpowiednio zabezpieczony deptak przed kaczkami. No taka drobniutka prośba do zarządcy terenu – komentują członkowie stowarzyszenia „Teraz Andrychów”, którzy zamierzają interweniować w tej sprawie w magistracie.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Acab, 07.10.2015 09:44

Komentarz usunięty przez autora.

Acab, 07.10.2015 09:43

Komentarz usunięty przez autora.

Acab, 06.10.2015 13:15

Komentarz usunięty przez autora.

szpp, 05.10.2015 21:45

Łomży?

AntyPIS, 05.10.2015 21:11

Najważniejsze, że w GMINIE Andrychów niedługo pojawią się ludzie, którzy wreszcie naprawią to co żak z szafrańskim spartolili. Skończy się kolesiostwo i bilety VIP z prywatnym kelnerem czy żony i córki w Komisjach wyborczych a andrychowska oświata powróci do dawnej świetności. Roman przestanie robić z siebie łysego pajaca a jadźka może wreszcie przestanie płakać bez powodu. Tego życzę naszej Gminie :*

abcabc, 05.10.2015 21:00

najważniejsze że w GMINIE ANdrychów budowane są nowe drogi, chodniki, parkingi, remontowane są szkoły,m ośrodki zdrowia i itd itp najważniejsze że wreszcie nadrabiane są zapóźnienia cywlizacyjne po poprzednich burmistrzach Andrychowa te kupy na płytkach to taki właśnie element nieodpowiedzialnym decyzji poprzedniego burmistrza, który w centrum miasta chciał najwyraźniej zrobić zoo Ale spokojnie kupy się posprząta,

cath, 05.10.2015 20:46

Jedno jest pewne gdy Panonko opiekował się stawem było znacznie lepiej i ptactwa tez było więcej i bardziej kolorowo.

kaczor, 05.10.2015 20:39

W 2015 roku w piątym roku rządów Zaka ludzie pokazują syf nad stawem a chorzy z nienawiści klakierzy zakolandii winią za to Pietrasa który odszedł w ..... 2010 roku. Ciekawe czy ktoś to posprząta?

Zibi33, 05.10.2015 20:10

Chwileczkę ktoś rozpisał konkurs na opiekę nad ptactwem na stawie i dobrze pamiętam że kiedyś opiekował się tym taki gość i nawet na tym stawie sprzątał a teraz po sobocie to butelki po piwie tam pływają i puszki tak się młodzież bawi. A kto teraz się tym opiekuje jakie ma obowiązki? No być może za dużo ma spraw ze swoimi zwierzątkami żeby ogarniać te ze stawu, no ale był widać wygodniejszy no i pewnie tańszy

infocar, 05.10.2015 19:56

Przerobić staw na taki dla ludzi, a nie dla kaczek. Latem kąpielisko, mroźną zimą lodowisko. Kąpielisko i lodowisko oczywiście darmowe - z tego mitycznego programu norweskiego.

magdalenka88, 05.10.2015 19:34

tomekx, 05.10.2015 19:33

Najwyraźniej Pietras w swojej strategii do Andrychowa sprowadzając kaczki na staw nie przewidział że będą srały po płytkach. Tak samo jak nie przewidział że kredyt na letni basen zdołuje finanse gminy na długie lata Ehh tak to jest jak burmistrzem zostaje nauczyciel techniki

sportowiec, 05.10.2015 19:30

Nie tak dawno o tym pisałem !!! że jest syf w parku i smród. Zlikwidować kaczki, zrobić kajaki i rowerki jak było kiedyś. . . Bójcie się wszyscy, za 3 lata będę kandydował na burmistrza skończy się mydlenie oczu, piarowskie zagrywki, opowiadanie w piękny sposób i basenach, strefach ekonomicznych i wszystkim innym ... rozdawanie stanowisk po cichutku. . . WIELKI BRAT PATRZY I NAGRYWA ! SKANDAL ZMIENI SCENĘ POLITYCZNĄ RAZ NA ZAWSZE

aleocochodzi, 05.10.2015 19:30

Akurat fotel posła nie interesuje burmistrza. Koledzy z WSI machając teczką kazują zbierać głosy dla ziomali z PO tak jak kazali bić czołem przed tekturowym złodziejem.

AntyPIS, 05.10.2015 19:09

Oto obraz Andrychowa od ponad 5 lat- po prostu nasrane i to dosłownie. Panie burmistrzu żak, 25 października może pan zapomnieć o poselskim korycie. Zostanie pan w Andrychowie na ostatnie 3 lata i ładnie wszystko posprząta bez czynienia większych szkód. A później fajrant i wypad z Andrychowa. Dziękuję.

igor7, 05.10.2015 18:47

żakolandia PIS porówna nawet do SS... . . przetrącone mózgi i kręgosłupy...dobrze że jest was coraz mniej

aleocochodzi, 05.10.2015 18:13

Póki co rzondzi platforma to niek sprzonto.

cozabanda, 05.10.2015 18:05

Komentarz usunięty przez autora.

aleocochodzi, 05.10.2015 17:59

Może by tak zatrudnić Bronka złodzieja żeby kaczki szczać prowadzał.

budyn77, 05.10.2015 17:44

Burmistrz nie zwolni prezesa ZGK. Zostanie przyznana mu nagroda.

azquit, 05.10.2015 17:36

Komentarz usunięty przez autora.

asquit, 05.10.2015 16:46

Zaraz jakiś ydiota napisze:a gdzie była straż miejska jak kaczki srały?

xpek, 05.10.2015 16:37

jasiek pietras sprowadził na jednoloty na staw do parku to jest syf i co roku jest to samo