reklama

Pobity przez gimnazjalistów na ulicy w Andrychowie

, Wiadomości, 05.05.2014 15:00, (red)
Policja zatrzymała dwóch gimnazjalistów z Andrychowa, którzy w weekend pobili 18-latka.
Pobity przez gimnazjalistów na ulicy w Andrychowie

Jak informuje policja, w weekend na jednej z ulic w Andrychowie dwóch gimnazjalistów napadło na 18 – latka. Uderzali go pięściami i kopali po całym ciele.

Oprawcy szybko zostali zatrzymani przez policyjny patrol i trafili do Komisariatu. Napastnikami okazali się dwaj mieszkańcy gm. Andrychów w wieku 17 i 14 lat.


Siedemnastolatkowi przestawiono zarzuty z art. 158 par. 1 kk i z art. 190 par. 1 kk za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


- Natomiast drugi ze względu na swój wiek został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego i o jego losie rozstrzygnie Sąd Rodzinny i Nieletnich w Wadowicach – informuje rzecznik wadowickiej policji Elżbieta Goleniowska-Warchał.

 

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

corleone, 05.05.2014 21:41

nie bać się pisać kto pobił !!!!!! i dlaczego .