reklama

Pobicie w barze - zatrzymani napastnicy

, Wiadomości, 02.01.2012 14:00, ks
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia klienta jednego z barów w Andrychowie.
Pobicie w barze - zatrzymani napastnicy

Jak informuje policja, 30.12.2011r. w godzinach popołudniowych Komisariat Policji w Andrychowie został telefonicznie powiadomiony przez właściciela o awanturze w jednym z lokali na terenie Andrychowa.

 

Kryminalni ustalili, że jeden z mężczyzn będąc w lokalu i spożywając alkohol posprzeczał się z innym klientem lokalu i wyszedł. Następnie po upłynięciu kilku minut wrócił z dwoma innymi kolegami, którzy byli również w stanie nietrzeźwym.

 

- Wspólnie pobili mężczyznę zadającmu uderzenia pięściami i kopiąc go po całym ciele, czym narazili pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – informują policjanci.

 

Sprawcy oddalili się z miejsca zdarzenia. Wezwani na miejsce policjanci wspólnie z pobitym mężczyzną zaczęli szukać napastników.

 

Sprawcami okazali się 19-letni bezrobotny Edward N. oraz 21-letni Paweł K. i 20-letni Krzysztof M. To mieszkańcy gminy Andrychów. Dwóch spośród nich było już wcześniej karanych.

 

Sprawców przesłuchano z art. 158 § 1 KK za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Przyznali się do zarzucanego im czynu i poddali się dobrowolnie karze.

 

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy