reklama

Plaga pijaków na drogach. Jeden wiózł 12 osób

, Wiadomości, 03.01.2012 14:30, (red)
To jakaś plaga. Pijani kierowcy byli sprawcami kolejnych wypadków drogowych na terenie powiatu suskiego. Zatrzymano także pijanego kierowcę busa.
Plaga pijaków na drogach. Jeden wiózł 12 osób

2 stycznia około godz. 2.15 właściciel jednej z posesji w Zawoi powiadomił dyżurnego, że samochód marki Ford wjechał w ogrodzenie. Policjanci przybyli na miejsce w rejonie pojazdu napotkali jego właściciela, mieszkańca Makowa Podhalańskiego, którego poddali badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 2,5 promila. Nie przyznał się on jednak do kierowania fordem, został zatrzymany. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.W trakcie wykonywania tych czynności policjanci zatrzymali do kontroli jeżdżącego po terenie parkingu przy jednym z wyciągów narciarskich kierującego BMW mieszkańca Zubrzycy. Okazało się, że był w stanie nietrzeźwym, miał niespełna 1 promil. Zatrzymano mu prawo jazdy.Policja informuje, że będzie prowadziła cyklicznie akcję, mającą na celu badanie trzeźwości użytkowników dróg. 2 stycznia w ramach tej akcji policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na terenie Białki i Zembrzyc zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących.W Białce został zatrzymany kierujący busem, przewożący 12 pasażerów, który wydmuchał pół promila alkoholu. W tej samej miejscowości kierowca nissana prowadził pojazd po użyciu alkoholu z wynikiem 0,46 promila. W Zembrzycach zatrzymano jadącego oplem, który miał 0,35 promila alkoholu, a kierujący lublinem wydmuchał 1,20 promila.2 stycznia około godz. 23.30 doszło także do wypadku przy ul. Semika w Suchej Beskidzkiej [na zdjęciu]. Kierujący samochodem VW 20-letni stryszawianin wpadł w poślizg i uderzył w słup oświetlenia ulicznego. W pojeździe jechały jeszcze dwie osoby, z których 27-letni pasażer siedzący na przednim siedzeniu doznał urazu głowy i z podejrzeniem wstrząsu mózgu pozostał w szpitalu. Drugi pasażer i kierowca nie doznali obrażeń. Kierujący znajdował się w stanie nietrzeźwym 0,76 promila.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

samochodzik, 04.01.2012 15:52

Komentarz usunięty przez autora.

obserwator2012, 03.01.2012 17:52

Tatuś kupi nowe BMW

lidia2222, 03.01.2012 17:10

Kolejny burak z BMW..i jak tu nie wierzyć w stereotypy;] W końcu policja zajęła się tymi wieśniakami.. Żeby tak w Andrychowie jeszcze się za nich wzięli.. Pseudo driftowcy..