Piraci drogowi na zimowych drogach. Rekordzista jechał 110 km/godz. obok szkoły

, Wiadomości, 20.04.2017 09:40, (red)
Drogi bardzo śliskie, a mimo to w środę podczas kilkugodzinnej akcji policjanci zatrzymali 66 kierowców, którzy przekroczyli prędkość.
Piraci drogowi na zimowych drogach. Rekordzista jechał 110 km/godz. obok szkoły

W środę (19 kwietnia) w ciągu zaledwie kilku godzin akcji „Prędkość” przeprowadzonej w różnych miejscach na terenie powiatu wadowickiego policjanci skontrolowali 79 pojazdów, w tym aż 66 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość. Dla  57 kierowców zakończyła się mandatem.

 

Rekordzista, mieszkaniec Bielska-Białej, gnał BMW przez miejscowość Roczyny w rejonie szkoły – 110 km/h, czyli o 60 km/h za dużo. Stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

 

W trakcie akcji policjanci reagowali również na wykroczenia i przestępstwa popełniane przez innych użytkowników dróg. Tylko w ciągu tego jednego dnia doszło do 6 kolizji drogowych.

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy