Piraci drogowi na celowniku radarów, jeden pędził 119 km/godz.

, Wiadomości, 02.05.2017 12:30, (red)
Kolejna akcja policji wymierzona w piratów drogowych.
Piraci drogowi na celowniku radarów, jeden pędził 119 km/godz.

W sobotę w ciągu kilku godzin akcji, w różnych miejscach na terenie powiatu oświęcimskiego funkcjonariusze zatrzymali do kontroli 90 kierowców, z których aż 86 przekroczyło dozwoloną prędkość, w tym jeden przekroczył prędkość, aż o 69 km/h. Dla 67 kierowców kontrola zakończyła się mandatem, a dla 19 pouczeniem.  

 

Kierowca, któremu oprócz mandatu zatrzymano prawo jazdy został zatrzymany do kontroli drogowej 29 kwietnia  o godzinie 8.00 w Kętach na ulicy Mickiewicza. 26 – letni mieszkaniec Łęk, jechał samochodem marki Renault z prędkością 119km/h, przy dozwolonej prędkości 50km/h. 

 

Z kolei w piątek (28 kwietnia) w ciągu zaledwie kilku godzin akcji „Prędkość” przeprowadzonej w różnych miejscach na terenie powiatu wadowickiego funkcjonariusze skontrolowali 79 pojazdów; 68 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość i otrzymali mandat. Mundurowi  zatrzymali dwa prawa jazdy za brawurę kierujących, przekraczających dozwoloną prędkość jazdy.

 

W trakcie akcji policjanci reagowali również na wykroczenia i przestępstwa popełniane przez innych użytkowników dróg. Tylko w ciągu tego jednego dnia doszło do 5 kolizji drogowych.

 

 

 

źródło: policja

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy