reklama

Piknik i spotkanie informacyjne na początek budowy kanalizacji

, Wiadomości, 24.05.2017 10:19, (red)
Wkrótce rusza wielka inwestycja kanalizacyjna.
Piknik i spotkanie informacyjne na początek budowy kanalizacji

Bulowice to największe sołectwo w gminie Kęty. W tej miejscowości, według aktualnych danych, mieszka dokładnie 5046 osób. Projekt przewiduje m.in., że kanalizacja będzie budowana na ulicy Stara Droga oraz na innych ulicach o największej koncentracji domów.

 

 

W sumie w Bulowicach ma powstać 14 km kanalizacji, a inwestycja szacowana jest na 14 mln zł netto. Jak obliczono, w 280 domach, które podłączone zostaną do kolektora, mieszka ponad 1 tys. osób. To ogrmna , wielomilionowa inwestycja.

 

Wkrótce rozpocznie się jej realizacja. Wszystkie szczegły zostaną przedstawione podczas spotkania informacyjnego które odbędzie się 3 czerwca na stadionie LKS Bulowice. Poniżej komunikat w tej sprawie.

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. zaprasza na stadion w Bulowicach wszystkich zainteresowanych szczegółami dotyczącymi realizacji Projektu pn. Uzupełninie niedoborów systemu ściekowego w Aglomeracji Kęty, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej w Bulowicach oraz rozbudowę i modernizację oczyszczalni ścieków w Kętach, dofinansowanego ze środków finansowych Funduszu Spójności w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Spotkanie z mieszkańcami przede wszystkim sołectwa Bulowice, ale zapraszamy również innych mieszkańców Gminy Kęty, będzie odbywać się w dniu 3.06.2017 r. na Stadionie LKS Bulowice ul. Sportowa 3 od godziny 9:00 do 14:00. W ramach spotkania organizowanego w formie pikniku rodzinnego odbędzie się także konferencja z prezentacją założeń przedmiotowego Projektu. 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy