Ostatnie pożegnanie radnej Anny Gancarczyk

, Wiadomości, 08.02.2018 18:00, PG
Rodzina, przyjaciele, władze samorządowe i powiatowe, byli uczniowie i współpracownicy a także licznie zebrani mieszkańcy Andrychowa pożegnali Annę Gancarczyk.
Ostatnie pożegnanie radnej Anny Gancarczyk

W czwartek (08.02.) w kościele pw. św. Stanisława w Andrychowie odbyła się msza pogrzebowa Anny Gancarczyk, która od 1966 roku była cenionym i zasłużonym pedagogiem, nauczycielem języka polskiego, wychowawcą wielu pokoleń dzieci i młodzieży. Przez wiele lat sprawowała funkcję dyrektora szkoły podstawowej nr 2 w Andrychowie. W ostatnich latach udzielała się społecznie i lokalnie jako radna Rady Miejskiej.

Anna Gancarczyk odznaczona została Złotym Krzyżem Zasługi, Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Miała 71 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wolfgang, 09.02.2018 09:40

Proponuję przemianować ulicę 27- Stycznia na ulicę " Anna Górska-Grodzka-Gancarczyk ( będziemy mieli podobną jak w Krakowie}.