reklama

Olbrzymie drzewo runęło na chodnik. Cud, że nikt nie zginął

, Wiadomości, 29.05.2014 06:34, (red)
Jakiś czas temu pisaliśmy o niebezpiecznie pochylonym drzewie nad jedną z alejek w Parku Miejskim w Andrychowie. I co?
Olbrzymie drzewo runęło na chodnik. Cud, że nikt nie zginął

Po interwencji Czytelniczki ostrzegaliśmy, że drzewo coraz bardziej się pochyla nad chodnikiem, że może runąć i że zagraża przechodniom a także dzieciom, które bawią się na placu zabaw w sąsiedztwie.

 

ZOBACZ: Niezbepieczne drzewo w Parku Miejskim

 

Wtedy chyba nikt sprawą się nie zainteresował. Drzewo jednak nie wytrzymało i runęło minionej nocy na chodnik. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

 

Jak widać to drzewo praktycznie nie miało korzeni.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

igor5, 29.05.2014 21:36

że też nie szła tamtędy jakaś osoba ze 118-oma zarzutami prokuratorskimi...

westwi78, 29.05.2014 14:21

Znamienny symbol tej kadencji.

kaczor, 29.05.2014 13:16

żartujcie sobie, żartujcie z obsesji i bzdur pisanych przez propagandzistów żakolandii. Ale cieszcie się że drzewo nie zwaliło się komuś na głowę.

Gacenty, 29.05.2014 13:08

@ogi33, @mareczek, Żak musi wygrać następne wybory, no musi, nie ma bata! W przeciwnym wypadku Andrychów nigdy, ale to nigdy nie będzie miał połączenia chodnikowego z Inwałdem i Bulowicami. Przecież tak jak jego ekipa zna się na budowie chodników to NIKT! Aha, @mareczek, będzie też autostrada do czarnego gronia i tunel pod Leskowcem. Podobno w RDOŚU już nad tym myślą ;) I zapomniał bym, na miejscu tej działki odkupionej za miliony monet od Androrii (chyba) będzie baza logistyczna, skład kostki brukowej i mieszalnia masy bitumicznej na potrzeby remontów. Tylko ci andrychowianie w kamaszach z łyka strasznie psują obraz przemian. Trudno.

mareczek, 29.05.2014 12:59

@gacenty. no fakt. zapomniałem:) przed 2011 rokiem to nic w Andrychowie nie było:) Nawet Czarnego Gronia:)

ogi33, 29.05.2014 12:41

@Gacenty były jeszcze rozsypujące się kapliczki, które Leń nad lenie; PATRON ZŁODZIEI, KAPUŚ POSPOLITY, PRZYJACIEL KOMUCHÓW, teraz z takim poświeceniem odnawia normalnie świętość mu uszami wychodzi

Gacenty, 29.05.2014 11:59

@mareczek, Żak mógł tego nie widzieć, prawdopodobnie on nawet nie wie gdzie to jest. Przecież fakt, że to drzewo się przewróciło, to wina Kubienia i Pietrasa, bo mogli ściąć za poprzedniej kadencji a nie ścięli, tak samo jak nie robili dróg i chodników. Przecież to, że wokół stawu chodzimy po kostce i że w ogóle w mieście jest asfalt to zasługa obecnej ekipy! Wcześniej andrychowianie brodzili po kostki w błocie od Inwałdu do Bulowic jak i od Sułkowic do Wieprza, niczego tu nie bylo, tylko basen i kominek w UM. Niczego więcej!

mareczek, 29.05.2014 11:47

Po przeczytaniu wypocin asquita nasunęły mi się pytania: W ogóle żak jest jeszcze burmistrzem tego miasta? Żak nie widział problemu? Nie przechodził tamtędy? Nie uznał za stosowne zająć się problemem? Pomyślał: niech opozycja zajmie się problemem a ja w tym czasie rozdam jakieś dyplomiki i sprawdzę czy pensyjka burmistrza wpłynęła na konto? Zresztą jak coś się stanie zawsze jest „propaganda żakolandii” gotowa kłamać i zwalić winę na innych?

kaczor, 29.05.2014 11:40

widział i radny kubień i wiele innych osób. była interwencja. jak widać nic to nie dało. może odpowiednie osoby nie widziały problemu? lecz się asquit z tej obsesji dla dobra żaka.

asquit, 29.05.2014 09:36

radny Kubień tego nie widział?nie przechodzi tamtędy?nie widział potrzeby interwencji? no tak.... on zawsze widzi problemy tam gdzie ich nie ma stąd w Andrychowie tak dużo pseudoafer

tomasznasz, 29.05.2014 09:13

takie rzeczy jak z tym drzewem zdarzają się. dobrze że nic nikomu sie nie stało. źle jeśli wiadomo było od dawna że jest problem a nie zajęto się nim.

tomasznasz, 29.05.2014 09:11

wczoraj "propaganda żakolandii" przeszła sama siebie z kłamstwami. dziś od rana to samo. myślą że jak powtórzą kłamstwo 100 razy to będzie ok? Za pietrasa robili chodniki, drogi. Niech ludzie związani z władzą przestaną już traktować nas jak jakby każdą głupotę można było nam wmówić. Tak nie pomogą żakowi za jakiego też robią drogi i chodniki. pana żaka to chciał bym żeby już nie było nawet z powodu tej „propagandy zakolandii” jaka traktuje nas jak głupków którzy nic nie wiedzą, nie potrafią czytać i można wszystko im wcisnąć.

corleone, 29.05.2014 09:07

Ze wzrokiem i ze słuchem. Ale nieźle kombinujesz baseny i kominki juz są i służą obecnej ,,władzi\'\' jak najlepiej . A co do inwestycji tych realnych to powstrzymaj wodze fantazji w końcu miasto płaci porządne pieniądze za burmistrzowanie więc coś musi robić. Za samo pokonanie JP w poprzednich wyborach takiej kasy się nie dostaje.

maly, 29.05.2014 08:38

a tam nic się nie dzieje. Chyba macie problemy ze wzrokiem Przynajmniej ten burmistrz realizuje realne inwestycje -chodniki, drogi - a nie baseny, kominki i inne luksusy jak było za poprzedniego burmistrza.

Gacenty, 29.05.2014 07:56

@Igor5, dokładnie! Z tego co widzę, w Andrychowie przez ostatnie 4 lata NIC się nie dzieje, no sorry może poza likwidacją CKiW i wymianą mostu (która zresztą była zaplanowana przez poprzednią radę miejską) i budową nadleśnictwa. A poza tym kompletnie nic.

igor5, 29.05.2014 07:52

w tym mieście jeszcze do jesieni nie będzie gospodarza....