Nowa remiza w 2020 roku. Wiadomo, kto ją wybuduje

, Wiadomości, 25.11.2018 09:30, PG
Nowa remiza w 2020 roku. Wiadomo, kto ją wybuduje

Andrychowski magistrat rozstrzygnął właśnie przetarg na rozbudowę budynku OSP w Inwałdzie. Jest to zadanie wykonywane w ramach dużego projektu zwanego „Rewitalizacją centrum wsi Inwałd”.

Modernizację budynku OSP będzie wykonywała firma Daniela Kaczmarza z Kęt – DTM za kwotę ponad 1,8 mln zł. Remiza ma być gotowa do końca przyszłego roku.

Zakres robót obejmuje m.in. izolacje fundamentów, wykonanie ścian, rozbiórkę i wykonanie nowego dachu, ocieplenia a także remont istniejącego budynku. Pierwszy etap inwestycji, który jest właśnie w trakcie realizacji, dotyczy wykonania fundamentów oraz przebudowy przyłączy gazu i kanalizacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabc, 26.11.2018 17:10

ciekawe czy w nowej kadencji w ogóle będą pieniądze na takie inwestycje skoro krytycy burmistrza wchodzili do rady mając na sztandarach zarzut że w gminie zbyt wiele inwestycji jest realizownaych

jerry, 26.11.2018 09:01

Przypisywanie zasług jednej osobie to absurd i paranoja.Inwestycję finansuje , nadzoruje i rozlicza Urząd Miejski a nie osoba prywatna.Ktoś powie że były radny chodził do Urzędu w tej sprawie.No chodził ale w jakich sprawach to panie z Urzędu wiedzą.Podobnie było z przedszkolem , gdzie pewnym osobom też przypisywano zasługi( można by odnieść wrażenie jakby te osoby same sfinansowały i wykonały wszystkie prace) a to wszystko zasługa Urzędu Miejskiego i pracowników. Trochę rozsądku z opiniami.

Izik, 25.11.2018 23:20

Rozbudowa strażnicy OSP w Inwaldzie to wyłącznie zasługa, starania Pana Marka Nowaka. Panie Marku podziękowania i gratulacje. Szkoda że społeczność inwaldzka nie doceniła Pana 4 letniej pracy nie tylko dla tego sołectwa ale dla całej gminy. Ja Panu dziękuję. A nowa strażnica jest i będzie Pana dziełem.

taranczako, 25.11.2018 17:18

Wybudują w każdym sołectwie nową remizę zanim powstanie niekoniecznie przecie w nowym budynku choć jeden andrychowski dzienny dom seniora, ale nie taki że potańczą i pograją w szachy tylko gdzie przynajmniej osiem godzin pobędą osoby mało lub wcale niesprawne ruchowo?