Nowa remiza już gotowa [FOTO]

, Wiadomości, 20.09.2016 15:00, PG
Teraz strażacy czekają na oficjalne przekazanie nowej remizy OSP w Targanicach Górnych k. Andrychowa.
Nowa remiza już gotowa [FOTO]

 

Pierwszy etap budowy odbył się w 2015 roku. Prace związane z drugim etapem budowy remizy trwały od lutego br. i obejmują  roboty wykończeniowe, docieplanie stropu i dachu, montaż stolarki drzwiowej, roboty elewacyjne, wykonanie parkingu, kanalizacji deszczowej, wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej.

 

Remiza jest już gotowa i czeka na oficjalne przekazanie strażakom z OSP.

 

Inwestycja ta kosztowała 914 tys. zł.

 

 

 

Na dachu nowego budynku zamontowane zostały panele fotowoltaiczne. Jak się dowiadujemy panele te mają zacząć działać do końca tego miesiąca. To już druga taka inwestycja w Andrychowie.

Podobną fotowoltaikę uruchomiono również na przedszkolu nr 5 w Andrychowie. Dzięki panelom przedszkole produkuje 10,5 kilowata energii.

Zobacz: Fotowoltaika w Andrychowie

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy