Niespodziewana zmiana kierownictwa andrychowskiego komisariatu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 12.03.2018 12:40, PG
Roszady w andrychowskiej policji.
Niespodziewana zmiana kierownictwa andrychowskiego komisariatu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W piątek (09.03.) obowiązki komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie powierzone zostały podinsp. Grzegorzowi Mucha, który wcześniej pracował jako naczelnik wydziału kryminalnego KPP w Wadowicach. Na tym stanowisku zastąpił podinsp. Arkadiusza Śniadka, który rolę komendanta andrychowskiej policji pełnił od 2016 roku.

Zmieniono także wiceszefa andrychowskiej policji. Zastępcą komendanta został nadkom. Sławomir Urbanowski, który do tej pory pełnił funkcję naczelnika wydziału prewencji KPP w Wadowicach.

Dotychczasowy komendant Komisariatu Policji w Andrychowie nadinsp. Arkadiusz Śniadek objął stanowisko zastępca komendanta powiatowego Komendy Powiatowej w Oświęcimiu, a dotychczasowy wiceszef komisariatu w Andrychowie podinsp. Tomasz Dudek przechodzi na emeryturę.

- Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach serdecznie podziękował żegnającym się Komendantom za służbę w andrychowskiej Policji i wzorowe kierowanie jednostką. Jednocześnie życzył podinsp. Arkadiuszowi Śniadek dalszych realizacji zawodowych i osobistych planów, a także wszelkiej pomyślności w oświęcimskiej jednostce, z kolei podinsp. Tomaszowi Dudek nowych wyzwań oraz wszystkiego dobrego na zasłużonej emeryturze. Nowej kadrze kierowniczej KP w Andrychowie, insp. Włodzimierz Warzecha podziękował za wzorową służbę, którą pełnili w KPP w Wadowicach oraz znaczący wkład w sukcesy jednostki, życząc jednocześnie pomyślności w realizacji przedsięwzięć i zamierzeń na nowym stanowisku służbowym - czytamy w komunikacie policji.


Zobaczcie zdjęcia

Nowi szefowie komisariatu w Andrychowie


foto: KPP Wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

stan, 12.03.2018 20:27

Drobne sprostowanie : nie nadinp. Arkadiusz Śniadek , a podinsp. Arkadiusz Śniadek - stopień nadinsp. w policji jest stopniem generalskim (odpowiednik generała brygady), a takie jak wszystkim wiadomo pisowcy teraz odbierają !!! :- )

bolsen01, 10.03.2018 08:38

@optimal coś tam o uczeniu wspominałeś. Wiec zamiast obrażać ludzi i napinać się anonimowo zainwestuj w słownik ortograficzny bo cytując Ciebie dramat po prostu dramat.

Keson, 10.03.2018 07:42

A ten nowy będzie miał słomki do alkotestów za darmo???

zandrychowa, 09.03.2018 21:45

Pewnie jacyś usłużni i dyspozycyjni zostali skierowani do Andrychowa.Oby nie musieli poniżać swoich podwładnych jak ci sprzed roku ze Szczecina: Policjanci przebrani za anioły. Musieli tak wystąpić w orszaku Trzech Króli. I są wściekli http://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/policjanci-przebrani-za-anioly-musieli-tak-wystapic-w-orszaku-trzech-kroli-i-sa-wsciekli,artykuly,403278,1.html

optimal, 09.03.2018 21:10

Ło. Ale się poribiło. Od dawna zastanawiałem się kto to Igor a to Irek? Wiedziałem że z lepszego sortu ale maiłem Go za inteligentniejszego gościa. Jeśli to prawda że to te same osoby to żenada pełną gębą. Dramat po prostu dramat. Uczył mnie przecierz i teraz nie wiem czy tylko on ma tak sprany móżdżek, czy mi prał też. Koniec świata. :(

igor102, 09.03.2018 13:38

zmiana jak zmiana...fake newsowy portalik coś sugeruje że niespodziewana;-))) to dopowiedzcie to mieszkańcom...