reklama

Niebezpieczne drzewo w parku miejskim?

, Wiadomości, 06.02.2014 09:30, NEWSY CZYTELNIKÓW
Temu drzewu – zdaniem niektórych mieszkańców – powinni przyjrzeć się specjaliści.
Niebezpieczne drzewo w parku miejskim?

Jedna z okolicznych mieszkanek obserwuje, że z roku na rok drzewo w Parku Miejskim w Andrychowie, obok placu zabaw, jest coraz bardzie pochylone. Chodnikiem pod drzewem już praktycznie nie można przejść, ludzie wydeptali ścieżkę obok.

 

Zdaniem mieszkanki drzewo powinno zostać ścięte, albo powinni mu się przyjrzeć fachowcy i sprawdzić, czy oby na pewno jest zdrowe, a nie spróchniałe i nie zagraża bezpieczeństwu przechodniów. Oby w tym miejscu nie doszło kiedyś do tragedii.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

politolog, 01.03.2014 17:37

no, nie wygląda to dobrze....

rycerz, 01.03.2014 14:52

mirelli 19861986 co ty opowiadasz że nie łatwo usunąć to drzewo wystarczy pismo do Urzędu o zgodę na wycięcie oczywiście się nie zgodzą, wtedy wyciągasz drugie pismo które dajesz im do podpisania że biorą pełną odpowiedzialność za śmierć lub kalectwo jakiekolwiek krzywdy które wynikną z powodu przewrócenia tego drzewo i zobaczysz jak szybko je usuną.

mirelli19861986, 07.02.2014 20:28

chyba na jesień tamtędy szedłem i chyba było mniej pochylone, to po tym halnym w grudniu się pochyliło, jak się zwali to zatrzyma się na tym obok. no nie łatwo takie drzewo zwalić, zezwolenia itd. moim zdaniem powinni je ściąć, a drewno może się przyda, na opał lub do przetarcia.

guide, 06.02.2014 20:01

pod platanem też ludzie wydeptali ścieżkę na trawniku? niech ta niby pani najpierw przyjrzy się dokładnie skąd bierze się zniszczony, a dokładniej rozjeżdżony trawnik, a później pisze! nie zmienia to faktu, że drzewko znajduje sie na kursie kolizyjnym z poruszającymi się po chodniku, zwłaszcza tymi wyższymi ;)