reklama
reklama

Nastolatka na torach. Jeden kierowca zareagował...

Wiadomości, 04.02.2016 10:35, (red)
Kierowca zareagował widząc dziewczynkę idącą torowiskiem. - Jego postawa zasługuje na wyróżnienie i podziękowania – podkreślają policjanci.
Nastolatka na torach. Jeden kierowca zareagował...

W środę (3.02) o godzinie 13:30 policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zostali powiadomieni przez 34 – letniego mieszkańca Krakowa, przejeżdżającego ulicą Bielską w Bulowicach, o dziewczynce idącej torowiskiem na trasie Kęty – Andrychów.

 

- Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazany  rejon, gdzie w pobliżu torowiska zauważyli dziewczynę w ubiorze takim jak opisywał to kierowca. Jak się okazało była to 14 – letnia mieszkanka Bulowic, która szukała zagubionych słuchawek od telefonu zagubionych podczas wieczornego spaceru.  Na wyróżnienie i podziękowania zasługuje postawa mieszkańca Krakowa, który jako jedyny zwrócił uwagę na grożące małoletniej niebezpieczeństwo – podkreśla Małgorzata Jurecka, rzecznik KPP Oświęcim.

 

 

foto: Archiwum

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

piotr02, 04.02.2016 19:01

Ze zdjęcia widać , że to nie na trasie Kęty - Andrychów tylko na stacji. Proszę pisać konkrety, a nie bzdury. No chyba, że to sponsorowane i od ilości liter.