Na Wiejskiej wpadł pirat drogowy

, Wiadomości, 20.06.2017 12:01, (red)
Kolejny przykład, że kary dla niektórych kierowców nic nie dają.
Na Wiejskiej wpadł pirat drogowy

W poniedziałek (19.06) w Inwałdzie na ul. Wiejskiej patrol ruchu drogowego zatrzymał do kontroli  kierującego pojazdem marki volkswagen golf, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 57km/h.

 

Okazało się, że 23-latek już posiadał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami decyzją wydaną przez Starostę Nowotarskiego.


Zgodnie z nowymi przepisami kierowcy nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami dopuścił się przestępstwa z art. 180a Kodeksu karnego, za co grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

 

 

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

maria, 20.06.2017 14:56

Brawa dla Policji drogowej ale poinformujcie nas czy ten bandzior drogowy siedzi bo jak sami piszecie to mu tylko grozi dlatego że mu tylko grozi to ma to wszystko za przeproszeniem w d u p i e.