reklama

Na rowerze po alkoholu i z zakazem

, Wiadomości, 05.10.2015 16:00, ks
Rekordzista miał ponad 2 promile.
Na rowerze po alkoholu i z zakazem

2 października o godzinie 16.45 w Nowej Wsi na ulicy Świętego Floriana  policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 65 –  letniego mieszkańca Nowej Wsi. Jak się okazało wsiadł on na rower mając w organizmie 2,14 promile alkoholu. Chwilę później na tej samej ulicy  policjanci zatrzymali 38 –  letniego mieszkańca Nowej Wsi, który jechał rowerem w stanie po użyciu alkoholu 0,44 promila alkoholu.

 

Z kolei 4 października 2015  w Osieku policjanci podczas patrolu ulicy Beskidzkiej zatrzymali do kontroli  drogowej 61 – letniego mieszkańca Osieka, który jechał na rowerze posiadając zakaz kierowania pojazdami.

 

Tego samego dnia w Malcu na ulicy Stawowej o godzinie 17:00 zauważyli jadącego „wężykiem”  rowerzystę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że to 43 – letni mieszkaniec Osieka, który jechał na rowerze w stanie nietrzeźwym – 1,89 promil alkoholu,  posiadając również zakaz prowadzenia pojazdów.

 

O godzinie 17.40 w Malcu policjanci na ulicy Świętojańskiej  zatrzymali do kontroli  drogowej kolejnego rowerzystę  26 – letniego mieszkańca Kęt. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało – 0,60 promila alkoholu.

 

O godzinie 17.50 na tej samej ulicy  zatrzymali do kontroli drogowej  32 – letniego mieszkańca Kęt, który wybrał się na przejażdżkę rowerem posiadając w organizmie 1,30 promila alkoholu.   

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy