reklama

Młodzi tancerze z Barwałdu Górnego w nowym tanecznym show telewizji Polsat [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 14.09.2018 16:36, Tomasz Baluś
Młodzi tancerze z Barwałdu Górnego w nowym tanecznym show telewizji Polsat [FOTO] [AKTUALIZACJA]
W piątek (14.09) w Telewizji Polsat rusza program „World of Dance”, który będzie emitowany w piątki o godzinie 20.00. Wśród uczestników znaleźli się Sara Silva i Mateusz Stawowy z Barwałdu Górnego. Cała Gmina Kalwaria Zebrzydowska (i nie tylko) kibicuje młodym mistrzom!

Mateusz Stawowy to mieszkaniec Barwałdu Górnego i uczeń szkoły podstawowej im. Karola Wojtyły. Jego pasją jest taniec, który z sukcesami trenuje wraz z partnerką Sarą.

Para może pochwalić się wieloma tytułami między innymi trzykrotnym Mistrzostwem Polski, sukcesy odnoszą również na arenie międzynarodowej wygrali Turnieje w Budapeszcie, Brnie, Helsinkach, są zwycięzcami wszystkich turniejów w swojej kategorii w Polsce w jakich wystąpili w latach 2017-2018!
W piątek zadebiutują w Telewizji Poslat w programie „World of Dance”, początek o godzinie 20.00.

W tym programie profesjonalni tancerze będą rywalizować o ogromną nagrodę w postaci 100 tys. dolarów amerykańskich.


Uczestnicy podzieleni są na trzy grupy wiekowe: dorośli w wieku co najmniej 18 lat (1–4 tancerzy), formacje taneczne w wieku 18 i więcej lat (5–20 tancerzy) i juniorzy w wieku od 8 do 18 lat (soliści i formacje do 20 tancerzy). Konkurs podzielony jest na cztery etapy. Pierwszy z nich to kwalifikacje, które trwają pierwsze cztery odcinki programu. Uczestnicy występują w ramach swojej grupy i otrzymują punkty od jurorów, przyznawane w kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność

Jeszcze przed występami Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej Augustyn Ormanty spotkał się z młodymi tancerzami, zapewnił mistrzów Matiego i Sarę i ich rodziców, że kibicować będzie im będzie cała Gmina Kalwaria Zebrzydowska, a szczególnie Barwałd Górny – rodzinna miejscowość Mateusza. Młodzi otrzymali prezenty.
- Jesteście wielką dumą dla całej Gminy Kalwaria Zebrzydowska, pięknie ją promujecie, można też powiedzieć że jesteście chodzącą reklamą. Zawsze możecie liczyć na nasze wsparcie. Mogę was zapewnić, że kibicuje wam cała Gmina, życzę wam udanego występu w World of Dance i turniejach i zawodach, w których startujecie – mówił Burmistrz Miasta Augustyn Ormanty.

Zachęcamy do oglądania programu „World of Dance”, w Polsat w każdy piątek od godz. 20:00.

AKTUALIZACJA

Już po pierwszym występie. Młodym tancerzom z Barwałdu poszło świetnie. Wzbudzili zachwyt jurorów i przeszli do kolejnego etapu programu.

Zobaczcie występ.TB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy