Mieszkańcy oddają PCK ubrania, które tak kończą. Czy to ma sens?

, Wiadomości, 18.01.2018 15:20, NEWSY CZYTELNIKÓW
Niekończący się problem.
Mieszkańcy oddają PCK ubrania, które tak kończą. Czy to ma sens?

W sprawie śmieci, które psują wizerunek centrum Brzezinki napisał do nas jeden z mieszkańców.

"Od jakiegoś czasu w centrum Brzezinki, 10 m od wejścia do sklepu i 1m od tablicy informacyjnej, gdzie spotykają się mieszkańcy, stoi kontener PCK na używaną odzież. Od kliku miesięcy nikt go nie opróżnia, więc ubrania nie mieszczą się w środku i dosłownie fruwają w promieniu 15 metrów po centrum wioski, dodatkowo bezpańskie psy i silny wiatr im w tym pomaga, niespełna 1 m od kontenera ktoś zrobił sobie wysypisko z zużytych butelek po alkoholu, będzie około 50 szt (pijaczki za sklepem piją cały dzień obsługiwani przez miły personel sklepu a dzieci wracające ze szkoły maja frajdę rzucając butelkami do rzeczki. Moje pytanie to kto ma obowiązek dbania o ten miły zakątek Sołtys czy Wizan? A może czasem zwykły przechodzień? Wstyd!!! Nadmienię jeszcze że wykonałam telefon do PCK na nr widniejący na kontenerze, Pani zobowiązała się bez zwłoki wysłać służby do zabrania odzieży ale na tym się skończyło a ubrań przybywa..." - pisze do nas mieszkaniec Brzezinki.

Niestety, podobna sytuacja występuje nie tylko w Brzezince....

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rafi, 18.01.2018 17:32

A kto w calej gminie wydal pozwolenie na durne kontenery do zbierania ciuchow,poza pck pojawilo sie sto kontenerow niebieskich ktore oszpecaja miasto a wlasciciele kontenerow bija kase kosztem i naiwnoscia Andrychowian.ciuchy sa prane i trafiaja do ciucholajdow a kasa znika...łomatko sie porobilo.