reklama

Mężczyzna utonął w jeziorze

, Wiadomości, 24.07.2016 13:30, (red)
Uwaga podczas wypoczynku nad wodą.
Mężczyzna utonął w jeziorze

 

W ten weekend wreszcie jest słonecznie i ciepło. Dlatego wielu mieszkańców wypoczywa nad wodą.

 

Trzeba jednak uważać. W niedzielę (24.07) około południa służby ratunkowe prowadziły akcję ratowniczą na jeziorze w Międzybrodziu Bialskim [na zdjęciu]. Utonął tam mężczyzna, 36-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego.

 

Bliższe szczegóły na razie nie są znane. Wstępnie wiadomo, że mężczyzna wraz z dwoma synami byli w wodzie blisko brzegu. Spacerowali. W pewnym momencie wpadli jednak z głęboki uskok i wszyscy znaleźli się pod wodą. Do ratowania tonących ruszyli plażowicze. Dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat udało się uratować. Ich ojciec również został wyciągnięty na brzeg, ale - mimo prowadzonej przez zespół ratownicwa medycznego reanimacji - niestety nie udało się go uratować.

 

Przyczyny tragedii ustala policja.

 

 

foto: Czytelniczka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy