reklama

Materace 80x160 – dla małych i większych dzieci

, Wiadomości, 05.10.2020 07:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak sugeruje nam rozmiar, materac 80x160 cm przeznaczony jest dla dzieci. Dla każdego rodzica zdrowie i bezpieczeństwo jego pociech jest najważniejsze.
Materace 80x160 – dla małych i większych dzieci

Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego materace 80x160 cm oferowane przez Sweetsen.pl wykonane są ze sprawdzonych, testowanych i bezpiecznych surowców. Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa dzieci. Dbamy o to by nie narażać ich na alergię, uciążliwe wysypki skórne, problemy z oddychaniem, bezsennością, które mogłyby być spowodowane niedbałością i użyciem niesprawdzonych materiałów. Materace 80x160 cm to rozmiar, który sprawdzi się u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Warto zostawić trochę więcej miejsca na zabawki i przestrzeń do zabawy. Na wymianę łóżka na większe przyjdzie jeszcze czas. Materac 80x160 cm dla dzieci może być wykonany w całości z pianki, ze względu na niewielką wagę dzieci.

Komfortowe materace 80x160 cm znajdziesz na https://sweetsen.pl/80x160-cm-c3697

Delikatne ciało będzie się czuło bardzo komfortowo na materacu z pianki. Małemu dziecku, którego waga rzadko kiedy przekracza 60 kg dedykujemy materace miękkie H1. Warstwa zewnętrzna takiego materaca wykonana jest z podwójnej pianki termoelastycznej visco memeory. Posiada ona wiele ciekawych cech. Dopasowuje się do ciała pod wpływem temperatury i nacisku. Pod wpływem ciepła mięknie i zapada się pod ciałem, tworząc jego odlew. Doskonale rozluźnia mięśnie, wspiera kręgosłup i ułatwia krążenie krwi. Łatwo się nagrzewa i dlatego może być nieco uciążliwa dla dzieci, które pocą się w nocy. W takim przypadku, lepszym rozwiązaniem może okazać się materac 80x160 cm lateksowy, charakteryzujący się dużą elastycznością, a dzięki licznym mikrootworom także przewiewnością. Materace lateksowe są sprężyste i odporne na wypracowanie. Istotne cechy, które posiadają nasze materace 80x160 cm to antybakteryjność i antygrzybiczność. Materace lateksowe dobrze odprowadzają wilgoć, są higieniczne, podobnie pianka termoelastyczna visco memory – jest przewiewna i hipoalergiczna. Zadbaj o zdrowie swojego dziecka z naszymi materacami 80x160 cm.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy